הצהרת נגישות

עמוד זה בא לפרט את התאמות הנגישות שבוצעו באתר ואת הדרכים בהם גולשים יכולים להתאים את האתר לצרכיהם.

מדוע להנגיש את האתר?
על פי הערכות עדכניות, כ 20-25% מכלל הציבור בישראל נתקלים בקשיי שימוש ונגישות באינטרנט. חברתנו רואה חשיבות רבה בנגישות שרותיה (ובנגישות שרותי אינטרנט באופן כללי) לכלל הציבור

פרוט מנגנונים תומכי נגישות באתר

תוכן

טכנולוגיה

ברוכים הבאים למרינה אשקלון 

אחד המקומות המיוחדים שבו ניתן לחוש במלוא החושים את ימה של אשקלון הוא המרינה אשקלון הבינלאומית, אחת היפות מסוגה בישראל.

 בריזה נעימה, כוס קפה משובח של בוקר או בירה קרה לעת ערב, תרנים של יאכטות המתנודדים לאיטם, מפגשים עם חברים טובים, שיטוט נעים עם המשפחה וגם פגישות רומנטיות קסומות - נראה כי הים מקרב בין כולם, הים משמש תפאורה לכל סוג בילוי שבו תחפצו.

מרינה אשקלון ממגנטת אליה את המחפשים אינטימית,, הטובלת באווירה קסומה, וגם בליינים קבועים ומזדמנים, חובבי ים, הנוהרים אליה בכל שעה משעות היממה. כל אלה עושים את מרינה אשקלון ממגנטת ומושכת.

 מרינה אשקלון נחנכה בשנת 1995 על ידי החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ, שגם מנהלת אותה. היא גם מרכז בינלאומי למשטים ותחרויות שייט, ומדי שנה מתארחים כאן מאות מבקרים מהארץ ומהעולם. המרינה מהווה נמל כניסה ויציאה מוכרז למדינת ישראל והיא השער הדרומי  לים התיכון. 

 פרויקט המרינה הוא מימוש חלום ומהווה את הציר המרכזי בתהליך פיתוח רצועת החוף אשקלון והפיכתו למרכז תיירות בינלאומי, אטרקטיבי לחובבי ים, תיירות ונופש. ככזו, מציעה מרינה אשקלון למבקריה פעילויות שייט וספורט ימי.

 במתחם המרינה תמצאו שפע מסעדות, אולמות קולנוע, בתי קפה וחנויות בוטיק.

מדרומית למרינה ממוקם הסי פארק, מתחם האקסטרים הגדול והמרשים של אשקלון, על חוף הים בו תוכלו ליהנות משפע מתחמים ספורטיביים לכל המשפחה.

                                 חנות מרינה און-ליין

דיווחי מזג אוויר עדכניים לשייטים תחזית טמפרטורות, מהירות הרוח גובה הגלים ועוד
לחץ כאן